• sobota, 15 maja, 2021

 Uroczystość Wniebowstąpienia  Pańskiego
W dzisiejszą niedzielę dzieci z klasy drugiej i trzeciej na Mszy Świętej o godz.11.00 przeżywają swoją Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Składam serdeczne podziękowanie rodzicom tych dzieci za przygotowanie kościoła do tej Uroczystości oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej parafii. Przypominam, że dzieci te od poniedziałku przez kolejne dni mają swój „ Biały Tydzień”. Proszę o zachowanie bezpieczeństwa w przybyciu, jak i wyjściu z kościoła.

W liturgii przypada dziś święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, w sobotę wsp. św. Rity z Cassia, zakonnicy. Jutro rozpoczyna się septenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W piątek także po Mszy Świętej koronka do Bożego Miłosierdzia. W następną niedzielę dzieci z klasy czwartej na Mszy Świętej o godz.11.00 przeżywać będą swoją Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej. Próby dla tych dzieci we środę i w czwartek o godz.15.45, spowiedź w sobotę o d godz.8.00 – rano do godz.8.30.
Dziękuję bardzo za złożone ofiary na ławki, remont dzwonów i sprzątanie oraz kwiaty. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nasze potrzeby parafialne.


Ks. Józef Zadora – proboszcz

Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.