• niedziela, 27 października, 2019

30 Niedziela Zwykła
W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Dlatego po Mszy Świętej o godz.11.00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i Ciebie Boga Wysławiamy.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Dj3aNfNgQ4A[/youtube]

Dzisiejsza  taca jest przeznaczona na budownictwo sakralne. Jutro w liturgii obchodzimy Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W najbliższy piątek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to Święto obowiązkowe. Msze Święte w tym dniu w naszym kościele będą sprawowane o godz.7.30, 9.30 i o godz.16.00. Po Mszy Świętej o godz.9.30 odbędzie się Procesja na cmentarz w czasie której, będziemy się modlić w wypominkach za zmarłych. W tym dniu z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów
mięsnych. W sobotę 2 listopada przeżywać będziemy Wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Msze Święte w tym dniu o godz.7.00, 8.00 i 9.00 rano. Objazd chorych w sobotę 2 listopada od godz.15.00 popołudniu.

Składam podziękowanie Pani Ewelinie Gąska za pranie bielizny kościelnej. We wtorek 29 października o godz.16.00 zbiórka ministrantów. Ofiary z tacy z ubiegłej niedzieli wyniosły 1571 złotych. Bóg zapłać.

Pamiętajmy o lekturze prasy katolickiej.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.