• piątek, 25 października, 2019

Po zdobyciu podium na zawodach gminnych, nasza damska i męska drużyna pożarnicza wystartowała na zawodach powiatowych. Rywalizacja odbyła się w Suchej Beskidzkiej, dnia 26.09.2019. Wzięło w niej udział 14 męskich i 7 kobiecych drużyn z powiatu suskiego.

Tak jak poprzednio, druhny i druhowie zmierzyli się w dwóch konkurencjach, sztafecie oraz rozwinięciu bojowym. Pogoda bardzo sprzyjała wydarzeniu. Po ciężkim, acz przyjemnym boju nasi Panowie zajęli 11, a Panie 4 miejsce.

 

 

Warto też zaznaczyć, że na zawodach wybierani są zawsze najmłodsi i najstarsi zawodnicy obu grup. W tym roku tytuł najstarszego – jak w poprzednich latach zdobył dh Prezes Adam Szwed, a najmłodszego uczestnika – Mateusz Spyrka, z naszego MDP.

Category: Aktualności  | Tags: ,
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.