• niedziela, 20 października, 2019

29 Niedziela Zwykła
Uroczystość Św. Jana Kantego, Kapłana . W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Także dziś trwa liczenie wiernych uczestniczących w liturgii mszy świętej. We
wtorek wsp. św. Jana Pawła II, papieża.

Składam podziękowanie Panu Dariuszowi Bylica za prace przy sprzątaniu terenu wokół kościoła i plebanii. Dziękuję także Pani Monice Copija za pomoc w uzyskaniu kopii mapek i wypisu z rejestru gruntów naszej parafii.

W minionym tygodniu Pan mgr inż. Maciej Biegun dokonał okresowej kontroli zarówno kościoła jak i plebanii. Z przeprowadzonej kontroli pod względem budowlanym wynika, że oba obiekty są zużyte w stopniu adekwatnym do wieku i przeznaczenia a także stan obiektów się nie pogorszył w stosunku do przeglądu z ubiegłego roku oraz oba obiekty mogą być nadal bezpiecznie użytkowane.

Pamiętajmy o ofiarach pieniężnych na nadchodzący sezon grzewczy.

W najbliższą sobotę o godz. 9.00-rano spotkanie grupy dziecięco-młodzieżowej (scholii) na
plebanii. Z soboty na niedzielę z 26 na 27 października bieżącego roku zmiana czasu z  letniego na zimowy.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

 

 

 

Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.