• niedziela, Maj 05th, 2019

3 Niedziela Wielkanocna
W dniu dzisiejszym w naszym kościele gościmy kapłana, który głosi dla nas Słowo Boże i zbiera tacę na rozbudowę kościoła w Hucisku.

Dzisiaj także rozpoczyna się 11 Tydzień Biblijny. Dzisiaj w liturgii przeżywamy wsp. św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana, jutro obchodzimy Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.  Wyjątkowo jutro Msza Święta odbędzie się o godz.7.00 – rano, a to ze
względu na mój wyjazd na uroczystości 200-lecia powstania parafii w Zawoi.

W środę Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

Jeszcze raz  składam podziękowanie tym parafianom, którzy poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczynili się do uświetnienia naszego odpustu parafialnego ku czci Świętego Józefa Rzemieślnika. Niech Pan Bóg  wynagrodzi osobom które w sobotę pracowały przy uprzątnięciu  wystroju świątecznego kościoła.

W pierwszy piątek odwiedziłem 17 chorych z posługą sakramentalną. Przy tej okazji dziękuję Panu Kościelnemu za podwożenie mnie samochodem.

Zbiórka  ministrantów w środę po Mszy Świętej i nabożeństwie majowym a spotkanie klasy VI i VII w ramach przygotowania do bierzmowania w piątek po Mszy Świętej i nabożeństwie. W przyszłą niedzielę procesja Św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

W minionym tygodniu złożono 400 zł na remont schodów w kościele.
Bóg zapłać. Czytajmy prasę katolicką.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.