• sobota, Styczeń 26th, 2019

3 Niedziela Zwykła

W liturgii przypada dzisiaj wsp. św. Anieli Merici, dziewicy, jutro wsp. św. Tomasza z Akwinu kapłana i doktora Kościoła, w czwartek wsp. św. Jana Bosko, kapłana, w sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca lutego. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00 rano i o godz. 17.00 wieczorem. Spowiedź od godz. 6.30 rano i od godz. 16.00 popołudniu. Objazd chorych od godz. 9.00 rano. W sobotę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00 rano i o godz.15.00 popołudniu.

Także w tym dniu przeżywamy XXIII Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego dnia jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Nie zapomnijmy o przyniesieniu świec. Natomiast taca z ubiegłej niedzieli wyniosła 1599 zł i 20 gr. Bóg zapłać. Pamiętajmy o ofiarach na sprzątanie i kwiaty na pierwsze półrocze 2019 roku.

Spotkanie formacyjne dla klasy VI i VII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do bierzmowania w piątek po mszy świętej wieczornej i po nabożeństwie. J.E. Ksiądz  Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski zaprasza na nowy cykl spotkań z wiernymi w ramach tzw. „ Dialogów”. To okazja do rozwiania wielu wątpliwości i lepszego poznania Kościoła.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2019 r. o godz. 20.15 w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Temat tego spotkania brzmi: „ Modlę się i nic. Czy Bóg śpi”. Bliższe informacje są dostępne na stronie internetowej – www.dialogi.pl.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.