• niedziela, Wrzesień 30th, 2018

26 Niedziela Zwykła
W liturgii przypada dzisiaj wsp. świętego Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, jutro wsp. św. Teresy od Dzieciatka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, we wtorek wsp. świętych Aniołów Stróżów, w czwartek wsp. św. Franciszka z Asyżu, w piątek wsp. św. Faustyny
Kowalskiej, dziewicy. Rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc różańca świętego. W czasie nabożeństw różańcowych modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za dzieci i młodzież (o katolickie wychowanie), za misje, za chorych, o pokój na świecie, w ostatnim
tygodniu za zmarłych. W miesiącu październiku msze święte w naszym kościele będą sprawowane o godz.17.00 a po nich nabożeństwo różańcowe. Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 16.00, spotkanie scholii w sobotę o godz.9.00. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca października. Msze święte w tym dniu: o godz. 7.00 rano i o godz.17.00 wieczorem, spowiedź od godz. 6.30 rano i od godz. 16.00 popołudniu, objazd chorych od godz.9.00 rano.

Składam podziękowanie Paniom: Krystynie Świętek i Halinie Pochopień za prace na plebanii oraz panu Dariuszowi Bylica za wykoszenie trawy.

W mijającym tygodniu złożono 200 zł na odnowienie ołtarzy. Bóg zapłać. Został także  zakupiony olej opałowy do kościoła i na plebanię na nadchodzący sezon grzewczy.

W następną niedzielę ofiary do puszek zostaną przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.