• niedziela, Wrzesień 09th, 2018

23 Niedziela Zwykła
W dniu dzisiejszym przypada wsp. bł. Anieli Salawy, dziewicy. Dzisiaj także rozpoczyna się VIII Tydzień Wychowania. We wtorek o godz. 7.00 – rano zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny, w środę wsp. Najśw. Imienia Maryi, w czwartek wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę wsp. Najśw. Maryi Panny Bolesnej. We wtorek o godz. 15.00 zbiórka ministrantów. Obecność obowiązkowa. W sobotę o godz.9.00 rano spotkanie grupy młodzieżowej na plebanii, a o godz.16.00 spotkanie Rady Parafialnej.

Ojcowie Cystersi zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego do Sanktuarium w Nowej Hucie-Mogile w dniach od 14 do 21 września b.r.

Sekcja Babiogórska Grupy Beskidzkiej GOPR serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w
Mszy Świętej na Babiej Górze, która odbędzie się 16 września 2018 r. o godz.12.00. Oprócz tego Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Oddział PTTK w Suchej Beskidzkiej , Urząd Gminy w Stryszawie oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapraszają na XV Rajd
Gwiaździsty im Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który odbędzie się 17 września 2018 roku (poniedziałek).

Składam podziękowanie Panu Dariuszowi Bylica za wykoszenie trawy koło kościoła i plebanii
oraz jednej z Pań, która pracowała przy pielęgnacji kwiatów. Dziękuję także Panu Kościelnemu za podwożenie samochodem w pierwszy piątek do chorych. Odwiedziłem 19 chorych z posługą sakramentalną.

Zostały zabrane elementy z bocznych ołtarzy do odnowienia (pozłocenia) w pracowni w Krakowie. Na sprzątanie i kwiaty złożono 100 zł od ubiegłej niedzieli. W następną niedzielę ofiary z tacy zostaną przeznaczone na nasze prace w parafii.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.