• sobota, Czerwiec 30th, 2018

13 Niedziela Zwykła
Dzisiaj po każdej mszy świętej Adoracja Najświętszego  Sakramentu. W liturgii przypada dzisiaj wsp. św. Ottona, biskupa, we wtorek święto św. Tomasza, Apostoła, w środę rocznica poświęcenia bazyliki Metropolitalnej w Krakowie (w archidiecezji krakowskiej święto), w czwartek wsp. (dowolne) św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy, w piątek wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.  W najbliższą środę objazd chorych od godz.9.00 rano. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca lipca. Msze święte w naszym kościele w tym dniu o godz. 7.00 rano i o godz.17.00 wieczorem. Spowiedź od 6.30 rano i od 16.00 wieczorem.

Składam podziękowanie Panu Józefowi Świętek za prace, które wykonał dla naszej wspólnoty parafialnej. Nadal można oddawać głosy na nowych członków Rady Parafialnej. Kartki do głosowania znajdują się na bocznych ławach w kościele. Natomiast podpisane kartki imieniem i nazwiskiem kandydata, można składać do koszyków znajdujących się
także na tych ławach.

Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o chrześcijańskim zachowaniu się  gdziekolwiek będziemy.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.