• piątek, Luty 16th, 2018

Ogłoszenia duszpasterskie – 1 Niedziela Wielkiego Postu
W dzisiejszą niedzielę po mszy świętej o godz.11.00 Gorzkie Żale  połączone z kazaniem pasyjnym. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się w Krakowie. W następną niedzielę składka na nasze potrzeby parafialne.

Za tydzień w 2 Niedzielę Wielkiego Postu modlimy się za misjonarzy. Z tej racji po każdej mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na cele misyjne. W czwartek święto Katedry św. Piotra, Apostoła, w piątek o godz. 16.15 Droga Krzyżowa a po niej msza święta. Rekolekcje
wielkopostne rozpoczną się w 4 Niedzielę Wielkiego Postu a zakończą w środę 21 marca. Rekolekcje te poprowadzi Ks. Józef Chodurek, wikariusz parafii Najświętszej Rodziny z Krakowa – Nowego Bieżanowa.

Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski również w tym roku, w czasie Wielkiego Postu, zaprasza wiernych archidiecezji krakowskiej do pielgrzymowania do kościołów stacyjnych w Krakowie.

Przy rocznych rozliczeniach podatkowych , pamiętajmy że 1% podatku możemy przeznaczyć na instytucje godnego naszego wsparcia np. Caritas, Radio Maryja czy Stowarzyszenie  Przyjaciół Szkół Katolickich.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.