• czwartek, Luty 02nd, 2017

 

Ogłoszenia Duszpasterskie – 5 Niedziela Zwykła

Z racji przypadającej dzisiaj pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej mszy świętej. Nabożeństwo 40 – godzinne rozpocznie się w następną niedzielę a nie dzisiaj, jak podałem omyłkowo tydzień temu. Dzisiaj także po mszy świętej o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. W liturgii przypada dzisiaj wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy, jutro wsp. świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy, we wtorek wsp. bł. Klary Szczęsnej, zakonnicy, w środę wsp. św. Józefiny Bakhity, dziewicy, w piątek wsp. św. Scholastyki, dziewicy, w sobotę Wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

W sobotę przypada XXV Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w czasie mszy świętej o godz. 7.00 rano chorzy i starsi parafianie mogą przyjąć sakrament namaszczenia. Rodziny i znajomych tych chorych, jeżeli sami nie mogą przyjść do kościoła, proszę o ich podwiezienie.

Spotkanie grupy młodzieżowej i scholii w sobotę o godz.9.00 na plebanii. Także w sobotę 11 lutego w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się kolejna odsłona rekolekcji „ Ogień dla nas i całego świata”. Kardynał Luis Tagle z Filipin będzie mówił o Darach Ducha Świętego, a szczególnie o darze umiejętności oraz o czynieniu miłosierdzia. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 16.30 rozmową z Gościem i przedstawieniem wspólnoty, o godz. 18.00 odbędzie się Msza Święta a po niej konferencja i modlitwa uwielbienia. Całość potrwa do ok. 21.00. Zapraszamy w imieniu bp Grzegorza Rysia.

Ks. Józef Zadora – proboszcz

W poprzedniej niedzieli gościliśmy Kapelę „Jedlicki” z Pewli Wielkiej. Wszystkim wspierającym serdeczne Bóg Zapłać.

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.