• niedziela, Grudzień 21st, 2014

DSCF7720

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia  obfituje w spotkania opłatkowe. Tym razem 20 grudnia 2014r,  w naszej remizie gościliśmy przedstawicieli wszystkich strażaków z naszej gminy.  Spotkanie uświetnili zaproszeni gości i nasza Gminna Orkiestra Dęta pod przewodnictwem kapelmistrza Krzysztofa Górskiego.

DSCF7713

Wśród gości znaleźli się: Proboszcz naszej parafii ks. mgr Józef Zadora, reprezentujący także  starostę suskiego pan Przewodniczący Rady Powiatu Suskiego Ryszard Hadka,   Pani Przewodnicząca Rady Gminy Stryszawa Agata Gołuszka,  włodarz naszej gminy mgr inż. Rafał Lasek, dh. Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej mł. bryg. mgr inż.  Krzysztof Okrzesik,  dh.  Komendant Gminny Związku Ochotniczych Straż Pożarnych Rzeczypospolitych Polskiej w Stryszawie Michał Szwed,  Dh Prezes Zarządu Oddziału Gminnego  Związku Ochotniczych Straż Pożarnych Rzeczypospolitych Polskiej w Stryszawie Marian Łaciak, członek Zarządu Oddziału Gminnego  Związku Ochotniczych Straż Pożarnych Rzeczypospolitych Polskiej w Stryszawie dh Sławomir Łaciak.

DSCF7684

Po powitaniu  i krótkich wystąpieniach zaproszonych gości , modlitwę opłatka, pobłogosławienie  wygłosił nasz Ks. proboszcz Józef Zadora.

DSCF7695

Następnie „wszyscy  wszystkim składali życzenia”.

DSCF7699

Smaczny poczęstunek serwowany przez członkinie naszego Koła Gospodyń Wiejskich pod przewodnictwem pani Krystyny Siwiec uzupełnił to sympatyczne spotkanie.

Dla lepszego spożywania przygrywała nasza wspaniała orkiestra,  która zaprezentowała kilka kolęd oraz kilka klasycznych melodii.

DSCF7712

 

 

Radosnych świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia,  wiary, błogosławieństwa Bożego, dalszej  życzliwości mieszkańców, Szczęśliwego Nowego Roku 2015 dla wszystkich strażaków naszej gminy, ich rodzin  życzy

Zarząd OSP w Kurowie.

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Gminny Strażacki Opłatek 2014, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.