• piątek, 07 czerwca, 2013

ś.p.

Wszyscy zapewne już wiedzą o śmierci naszego byłego księdza proboszcza.

Ksiądz kanonik Erwin Kliś , proboszcz Parafii św. Królowej Jadwigi w Murowanicy zmarł w dniu 05 czerwca 2013r. Przeżył 61 lat w tym 31 lat w kapłaństwie. W naszej miejscowości posługiwał przez trzynaście lat. W czasie jego pobytu w Kurowie dotychczasowy rektorat przemianowany został na parafię. Wszyscy parafianie z Kurowa zapamiętają go jako niezmordowanego duszpasterza i wspaniałego gospodarza parafii, który swym zaangażowaniem potrafił zmobilizować tę niewielką parafię do pokonania  wielu wyzwań. Każdy z nas ma zapewne osobiste wspomnienia z nim związane, które przywołuje z pamięci w tych szczególnych chwilach. Ks Erwin pozostanie na zawsze w naszej pamięci i modlitwie.

 

            Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie
A światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Amen.

Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Możesz zostawić Komentarz, lub zapisać link do strony.
Dodaj Komentarz