• poniedziałek, Marzec 05th, 2012

Zarząd OSP w Kurowie poszukuje pracowni projektowej  mogącej podjąć się zinwentaryzowania budynku remizy OSP Kurów, zaprojektowania wymiany konstrukcji całego dachu i większej części stropu drewnianego. Obok budynku chcemy (o ile pozwolą finanse) wybudować „wieżę” z kratownicy stalowej  pokrytej ażurowo deskami dla potrzeb suszenia węży strażackich o wysokości 11m. Potrzebny będzie kosztorys aby ogłosić przetarg. Budynek ma wymiary ok. 20m x 11.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt e- mailowy lub telefoniczny  oraz orientacyjny koszt brutto.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Projekt przebudowy remizy , 7.0 out of 10 based on 3 ratings
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.